Daviesas ir Atwellas Havajų moteris vedė į Big West titulą 59:48

UC Irvine puolėja Naomi Hunt (42 m.) atkovojo Havajų gynėją Daejahą Phillipsą ir Olivią Davies (45 m.) per pirmąjį NCAA koledžo krepšinio rungtynių kėlinį Big West konferencijos čempionate, šeštadienį, kovo mėn. 2022 m. 12 d. Hendersone, Nev.  (AP nuotrauka / Ronda Churchill)

UC Irvine puolėja Naomi Hunt (42 m.) atkovojo Havajų gynėją Daejahą Phillipsą ir Olivią Davies (45 m.) per pirmąjį NCAA koledžo krepšinio rungtynių kėlinį Big West konferencijos čempionate, šeštadienį, kovo mėn. 2022 m. 12 d. Hendersone, Nev. (AP nuotrauka / Ronda Churchill)

AP

Olivia Davies ir Amy Atwell kartu pelnė 27 tašką, 21 antrajame kėlinyje, kai Havajai 14:0 ir 8:0 nugalėjo UC Irvine 59:48 Big West konferencijos turnyro čempionate ir pelnė Rainbow Wahine. trečioji vieta NCAA turnyre.

Prieš pirmąjį važiavimą Havajai nusileido 29:24, kuriame Daviesas ir Atwellas pelnė po penkis taškus. Nae Nae Calhouno krepšys atmušė 38:29 ir 2:31 baigė trečiąjį.

Vis dėlto „Anteaters“ į ketvirtąjį kėlinį įžengė į 41:36, kai Atwell, metų konferencijos žaidėjas ir turnyro MVP, pelnė penkis taškus 8:0. Jos trys baudos metimai ties 6:53 pirmavo 49:36.

Irvine’as pelnė kitus septynis taškus, tačiau likus rezultatui 49:43 ir 5:14 abi komandos atšalo.

Aukščiausia vieta Havajai prametė paskutinius šešis metimus ir keturis kartus suklydo po Kallino Spillerio smūgio ties 7:46. Tačiau Rainbow Wahine’as ketvirtajame kėlinyje atliko 14 iš 17 nuo pražangos linijos.

Antrą vietą užėmusi Irvine, abiejose kitose dviejose turnyro rungtynėse pelniusi 80 taškų, ketvirtajame kėlinyje atmetė 2 iš 17, prametė devynis metimus iš eilės ir tarp kamuolių skyrė beveik šešias minutes.

Davisas pelnė 14 taškų, o Atwellas – 13. Nnnenna Orji surinko 11 taškų, o Daejah Phillipsas atkovojo 10 kamuolių Havajų ekipoje (20:9), kuri laimėjo aštuonias iš eilės ir abejas reguliariojo sezono rungtynes ​​nušlavė prieš Anteaters. „Rainbow Wahine“ 1996 ir 2016 m. čempionatuose dabar yra 3:4.

Kayla Williams ir Jayde’as Cadee „Anteaters“ gretose pelnė 11 taškų (21:11), tačiau kartu pataikydami 8 iš 30. Irvine, kuri pasiekė mokyklos pergalių rekordą, nuo ankstesnio pralaimėjimo Havajams iškovojo šešias pergales iš eilės ir rungtynėse dėl titulo yra 1:5.

Havajai iš 3 taškų atmušė 0 prieš 10 ir per pirmąjį kėlinį pataikė 28 % ir atsiliko 26:21. Irvine’as pataikė penkis tritaškius ir pirmavo net septyniais.

Havajai pelnė 2 iš 20 iš 3 taškų diapazono, Irvine’as 9 iš 32. Havajai buvo 27 iš 32 nuo pražangos linijos iki 7 iš 14 “Anteaters”.