McCool, Parros padeda JAV pirmauti prieš Kanadą, 16-11, pasaulio čempionato atidaryme

JAV Lacrosse personalas

TOWSON, Md. – Paskutinėse pasaulio lakroso moterų čempionato rungtynėse tvyrojo čempionato atmosfera, kai 2022 m. pasaulio moterų lakroso čempionato atidarymo vakarą JAV įveikė Kanadą 16:11 prieš audringą minią „Unitas“ stadione ir nacionalinės televizijos ESPN2 žiūrovus. .

„Tar Heels“ sužavėjo čempionato atidaryme, kaip Marie McCool (18) tuo metu atliko hat-trick’ą Emily Parros (’13) pelnė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Parrosas buvo paskelbtas geriausiu rungtynių žaidėju po išskirtinio viso žaidimo, taip pat surinkęs tris lygiąsias ir vieną sukėlęs apyvartą.

Šių metų čempionate dalyvauja rekordinės 29 komandos, t. y. vienu mažiau nei tikėtasi 30, nes Uganda negalėjo vykti į kelionę dėl vizų gavimo proceso iššūkių. Likusios komandos per ateinančias 10 dienų sužais daugiau nei 100 rungtynių, o liepos 9 d.

Jungtinės Valstijos, laimėjusios paskutinius tris pasaulio čempionatus, nė karto neatsiliko, bet visą naktį sulaukė rimto išbandymo iš Kanados, kuri pastaruosius dvejus metus finišavo kaip sidabro medalininkė.

Dukart Tewaaraton laimėtojos Charlotte North po pirmojo ketvirčio hat-trick’o JAV išsiveržė į priekį 5:2 po pirmojo kėlinio, tačiau per kitus du kėlinius komandos apsikeitė įvarčiais, Kanadai penkis kartus sumažinus skirtumą iki dviejų įvarčių. Paskutinį kartą į Hannah Morris vartus atmušė trečiasis kėlinys 6:29, kuris kanadiečius ištraukė 9:7.

JAV per paskutines penkias trečiojo kėlinio minutes pelnė tris įvarčius iš eilės – Parroso, Samo Apuzzo ir Northo įvarčius – ir ketvirtajame kėlinyje rezultatas tapo 12:7.

Tačiau Kanada to nepadarė. Įkvėpta veteranų žvaigždės Danos Dobbie, žaidžiančios ketvirtajame pasaulio čempionate, Kanada įmušė kitus tris įvarčius – paskutinius du – Dobbie, kad vėl atsidurtų per du įvarčius esant 12:10.

Tada Parrosas pelnė vieną didžiausių žaidimo įvarčių, įmušdamas Kayla Treanor padavimą likus 7:13, kad sustabdytų Kanados sėkmę ir įžiebtų trijų įvarčių JAV sėkmę, kuri padėjo užbaigti rungtynes.

North pirmavo JAV rinktinei su keturiais įvarčiais, o Apuzzo ir McCool (18 m.) atliko hat triukus. Dobbie pelnė tris įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą Kanados komandai, o Aurora Cordingley – du įvarčius ir du rezultatyvius perdavimus.

Vadovauja JAV moterų rinktinės vyriausiasis treneris Jenny Levy, JAV komanda grįžta į žaidimą liepos 1 d. prieš Škotiją 20 val. ET. Prie McCool ir Parros į 18 žmonių JAV sąrašą prisijungė Molly Hendrick (17), Ally Mastroianni (21), Emma Trenchard (22) ir Caylee Watersas (17). Šeši UNC žaidėjai yra daugiausiai iš bet kurios šalies mokyklos.

Kylantis Tar Heel vyresnysis gynėjas Emily NallsAnglijai atstovaujanti , pasaulio čempionate debiutuos birželio 30 d. prieš Australiją 20 val.