„UC Riverside“ pralaimėjo Havajus „Big West“ turnyro ketvirtfinalyje – „Press Enterprise“.

Ketvirtadienio vakarą UC Riverside’o Big West Tournament ketvirtfinalio rungtynėse su Havajai buvo tiek daug kvapą gniaužiančių akimirkų, kad žaidėjams buvo sunku prisiminti seką.

Trečią vietą užėmę Havajai prisimins, kad laimėjo 68:67 ir pirmą kartą nuo 2016 m. pateko į pusfinalį. Šeštąją vietą užėmę aukštaičiai prisimins, kaip buvo likę kelios minutės iki pergalės, kol ji paslydo Dollar Loan Centre. Hendersone, Nevadoje.

Havajų treneris Evanas Ganotas šią savaitę pažvelgė į visų Didžiųjų Vakarų komandų rungtynių perspektyvą, pasisakydamas apie tai, kad kažkas turi pralaimėti.

„UC Riverside yra puikus. Visos rungtynės iki šiol buvo apylygės“, – sakė jis. „Kažkas turi pasistūmėti į priekį“.

„Atrodė, kad visas žaidimas buvo aukštyn ir žemyn siekiant pirmauti“, – sakė UCR treneris Mike’as Magpayo. „Mums labai patinka tokio tipo žaidimai, tiesiog skaudu, kai jie netinka tau.

„Tai yra krepšinis. Toks gyvenimas.”

UCR (16-12) laimėjo trečią sezoną iš eilės ir kurį laiką pakartos taip, kaip sezonas baigėsi. Per paskutines trejas rungtynes ​​„Highlanders“ pralaimėjo du kartus pratęsimą prieš „UC Santa Barbara“, o reguliariojo sezono finale – konferencijos čempionei Long Byče valstijai tašku per pratęsimą. O dabar šitas.

Ketvirtadienio vakarą UC Riverside pirmavo 63:62 likus 4:12. Kitą minutę Callumas McRae ir Flynnas Cameronas flirtavo su krepšiu, kol nukrito. Havajų jaunesnysis Madutas atliko važiavimą ir išsiveržė į priekį, o komandos draugas Bernardo da Silva atrėmė smūgį.

Jerome’as Desrosiersas atkovojo atšokusį kamuolį ir įmušė įvartį, padidindamas „Rainbow Warriors“ pranašumą 66:63. Wilas Tattersallas įmušė krepšį, kad įmuštų UCR per vieną, likus 1:54, bet per kitą minutę aukštaičiai du kartus gerai atrodė, kurie nepasisekė.

Jie prasižengė likus 16 sekundžių, o Madutas pataikė abu metimus ir vėl tapo tritaškiais. Havajai (17-10) prasižengė Dominickui Pickettui, likus 6,1 sek. Jis atliko abu smūgius, kad skirtumą sugrąžintų iki vieno.

Madutas buvo prasižengtas po to sekančio žaidimo aikštėje ir jis nepataikė į priekį skirdamas vieną ir vieną. Aukštaičiai perdavė kamuolį Tattersallui, bet jo smūgis iš rakto viršaus buvo netaiklus.

Zyonas Pullinas pelnė 23 taškus, pataikęs 8 iš 14, ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus, kad pagreitintų UCR, Cameronas pridėjo 17 (5 atkovoti 9 iš 3 taškų), o Pickettas – 13 (3 atkovoti 4 iš už lanko). UCR iš 3 taškų pelnė 9 prieš 19.

Madutas Havajai pelnė 17 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, o Desrosiersas surinko 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Amoro Lado pridėjo 12 taškų, o da Silva atkovojo 9 kamuolius ir blokavo keturis metimus.